1. 12. 2016 (Čs)

1. prosince 2016 v 15:01 | Kůr |  Novyknin1.A
Dnes byly děti na 1. hodinu spojené s 1.B (Vybíral jsem sběr) - probíraly písmenko "T",
M - velký Matýsek str. 53, pětiminutovka na tabulky - říkám příklady na sčítání a odčítání do 5, děti zapisují na řádek do tabulky pouze výsledky a oddělují je čárkou - celkem dest příkladů, hra na "myslím si číslo" - říkám: "myslím si číslo... je hned za 3, nebo hned před 5... atd. děti říkají, které číslo si myslím".

Čs (prvokuka) str. 28, 29, 30

Dú: M - ofocený pracovní list - dočítají do 5. Na kalhotech má být vždy 5 puntíků, pokud je tam jen jeden, musí 4 dokreslit na druhou nohavici. Pod každou nohavici dopisují číslo kolik je na každé nohavici puntíků. Dále doplňují do šály číselnou řadu do 5. Tam, kde chybí všechna čísla si mohou vybrat jestli začnou nulou nebo jedničkou, mohou i číselnou řadu od 5 zpět.

Zítra 2. 12. 2016 od 18:00 se koná rozsvícení vánočního stromu v Novém Kníně.
Děti, které recitují básničku, mají napsáno v notýsku, že sraz je před radnicí v 17:30 hod. Na radnici v "zasedačce" se ohřejeme, děti si vyzkouší recitaci do mikrofonu. Předem děkuji za účast. Děti měli za úkol se doma zeptat, zda v pátek mohou, říkali že ano. Pokud by vám to nevyhovovalo, nic se neděje, pouze mi prosím dejte vědět, že nepřijdete. Předem děkuji jak za zprávu, tak za účast. S pozdravem Kůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama