7. 12. 2016

7. prosince 2016 v 14:07 | Kůr |  Novyknin1.A
Slab. str. 9, čteme slabiky jako celek, už ne po písmenkách - děti našpulí pusinku na první písmenko a s druhým písmenkem vysloví celou slabiku (nenechat je to číst potichu pro sebe a pak vyslovit celé, musí číst rovnou po celých slabikách.
M - velký Matýsek str. 57, dále samostatně vypracovali poslední sloupec str. 55 na známky, všichni to zvládli na jedna - takže počítat do 5 umíme, ale ještě nám to některým dost dlouho trvá, je potřeba trénovat i rychlost počtů, aby si byli jisti.
písanka č. 1 - trénovali jsme str. 19 do ofocených listů, za Dú mají str. 19 napsat krasopisně. Pozor na napojování písmen ve slabikách.

Zítra ráno v 7:40 odjíždíme do muzea čokolády v Táboře, příjezd někdy mezi 13.30 až 14:00, 1. až 3. třída. 4. a 5. přijedou o hodinku později. Oběd máme odhlášený, děti tedy potřebují do batůžku velkou svačinu, pití, teplé oblečení a obutí, šály, čepice, rukavice. Budeme sice trávit převážnou část času v muzeu čokolády, ale ať jsme dostatečně převlečeni na přesuny, abychom nezmrzli :o).

Ráno ať se děti nepřevlékají a počkají na hale u skříněk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama