Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 16. května 2017 v 16:12 | Reagovat

Evoluce je stroj na výrobu úspěšnosti, většina programového materiálu použitá při výrobě úspěšnosti se zničí, protože je bez evoluční hodnoty, i ty jsi jenom programový materiál, který bude evolucí zničen, tak tomu zde je od pořádku vzniku inteligence v absolutnu. Veliký úspěch je složen z velikého množství malých úspěchů, tak jako dům je složen z mnoha stavebních dílů. Většina subjektů a objektů, se snaží dosáhnout úspěchu snadno a rychle, pomocí hříšného myšlení, a hříšného konání, logicky je zde trest, který dopadne na hříšníky.
Meditace musí změnit myšlení tím, že eliminuje hříšnost, a u hříšnosti se vše točí kolem pyšnosti, pochop to že nejsi jménem co máš na vizitce, jsi jenom iluze, opakuj si tisíckrát za den, já jsem iluze, nejsi toto tělo, ani nejsi inteligence v těle, jsi jenom iluze, která si zde hraje na to, co profesionálně dělá, a má z toho zisk. Každý člověk na světě je iluze, iluzí je i Ježíš Kristus, a iluzí je i Bůh Hospodin, realita to je jenom evoluce, v rovině programů a informací, vše ostatní jsou jenom virtuální psychické iluze.
Všimněme si závislosti na pyšnosti, tato závislost se nijak neliší od závislosti na tvrdých drogách, které z lidí rychle udělají ubožáky. Očistec je zde proto, aby se hříšná duše očistila od pyšnosti, pyšnost to je inteligentní virus, v psychickém systému, který se umí změnit podle situace, a tak je obtížné s ním psychicky bojovat, protože on nemá pevný charakter, v tom se podobá úspěšným politikům a úspěšným podnikatelům. Nejhorší je srážka s blbcem, a blbec je vždy na něco mnoho pyšný, a díky pyšnosti on z toho zblbnul a tak se z něj stal; Adolf Hitler, Mohamed, Jan Křtitel, Abrahám, atd.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.