27. 6. 2017

27. června 2017 v 17:18 | Kůr |  Novyknin1.A
Dnes byli všichni v místní knihovně pasováni paní knihovnicí (totiž paní královnou Literou první) na čtenáře. Slavnostního obřadu se účastnil i pan starosta, který dětem předal pamětní listy, medaile a knihy s věnováním. Jinak jsme se povícero věnovali nácviku na akademii.

Zítra tedy akademie začíná v 9:00 hod. v místní sokolovně. Půjdeme na řadu jako první, pak jdou na řadu ostatní ročníky vzestupně za sebou. Ráno se děti přezují a přijdou jako obvykle do třídy. Budeme ještě nacvičovat. S sebou batůžek se svačinou a tričko - planety bílé, mimozemšťani zelené. Po konci akademie, pokud si rodiče děti nevyzvednou na akademii, se přesuneme do družiny.

Čtvrtek věnujeme úklidu, děti si přinesou nějakou větší tašku - igelitku na věci ze šuplíků a skříněk. Odnesou si úplně vše, skříňky překontrolujeme a zůstanou po odchodu z družiny odemčené. Knihy děti nevrací, nechávají si je. Vrací se pouze učebnice angličtiny a ty si nechávaly ve třídě. Děti dostanou učebnici "Opakování na prázdniny" hrazenou z třídního fondu. Zbytek třídního fondu bude převeden o prázdninách zpět na účet ze kterého jste platbu posílali. Vyúčtování je k nahlédnutí v kanceláři školy.

V pátek si již děti přijdou jen pro vysvědčení, nepřezouvají se a přijdou rovnou do třídy. Rozdáme vysvědčení, řekneme si pár slov k prázdninám, předpokládaný konec v 8:30. V pátek není družina, jídelna vaří pouze pro školku.
Hezký den
S pozdravem Kůr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama